Invigla Logo

Zdrada, Rozwód

Zdrada jest jednym z najbardziej bolesnych doświadczeń życiowych. Jednocześnie to właśnie zdrada pozostaje głównym powodem rozpadów małżeństw i w efekcie rozwodów. Wbrew powszechej opinii, że najbardziej cierpi osoba zdradzana, zdrada bezpośrednio dotyka także dzieci, najbliższą rodzinę i przyjaciół obu współmałżonków lub partnerów.

Zdrada rozwód

Właśnie ze względu na ogromny ciężar społeczny i psychologiczny zdrady zawsze działamy w całkowitym porozumieniu z Klientem. Utrzymujemy z naszymi Zleceniodawcami stały i regularny kontakt oraz dbamy o zachowanie całkowitej dyskrecji. Zdajemy sobie sprawę, że przedwczesne albo błędne wnioski mogą mieć dalekosiężne skutki. Dlatego z największą starannością sprawdzamy lojalność osoby podejrzewanej o zdradę.

Prowadzone przez nas działania objęte są całkowitą dyskrecją i tajemnicą. Naszym nadrzędnym celem jest zebranie materiałów potwierdzających bądź wykluczających zdradę, przy minimalnym ryzyku zniszczenia reputacji zaangażowanych stron. Zebrane przez nas dowody są zawsze poparte długimi i zaplanowanymi działaniami operacyjnymi.

Nasze działania detektywistyczne w zakresie zdrady i spraw rozwodowych mogą także wkraczać w obszar ustaleń administracyjnoprawnych. Sprawdzamy podejrzewaną osobę, aby ustalić między innymi jej:
- miejsce zameldowania
- miejsce lub miejsca pobytu
- miejsce pracy
- rodzaj wykonywanej pracy lub prac
- status majątkowy

Jeśli materiały zebrane przez naszych detektywów rzeczywiście wskazują na zdradę, która ma stać się podstawą do rozwodu, wówczas ustalamy dane osobowe i miejsce pobytu kochanki lub kochanka.

Dobro naszego Klienta zawsze jest dla nas priorytetem. Po zakończeniu działań operacyjnych sporządzamy pisemne raporty wraz z dokumentacją foto, audio i video, które może posłużyć jako dowód w sądzie lub zostać tylko do Państwa dyspozycji, decyzję pozostawiamy naszym Klientom.