Infolinia 24H/7:
+48 888 709 888
Wykrywanie podsłuchów

Nielegalne podsłuchy jak pluskwy, kamery szpiegujące, urządzenia szpiegowskie są jednymi z najefektywniejszych urządzeń służących do szpiegowania osób, firm i instytucji. Urządzenia podsłuchowe pozwalają wykradać poufne informacje handlowe i polityczne w stosunkowo łatwy, bezproblemowy i niezauważalny sposób. Raz zainstalowany podsłuch, ukryta kamera bądź lokalizator GPS przynoszą szpiegującym długotrwałe i wielokrotne korzyści. Wykrywanie podsłuchów odgrywa znaczącą rolę, kiedy chcemy zadbać o własne bezpieczeństwo oraz firmy.

pp3Przy dzisiejszej technologii praktycznie każdy jest w stanie zdobyć sprzęt szpiegowski i zainstalować nielegalny podsłuch. W związku z tym każdy może też paść ofiarą nielegalnego podsłuchu nie będąc tego świadomym. Samodzielne wykrywanie podsłuchu jest niemożliwe, dlatego wyszukiwanie urządzeń szpiegujących zleca się prywatnym detektywom, którzy posiadają wiedzę i najlepszy sprzęt detektywistyczny.

Należy bowiem pamiętać, że podsłuchy nie są zakładane tylko w gabinetach polityków i dyrektorów wielkich przedsiębiorstw. Sprawdzanie podsłuchów bardzo często przeprowadza się także w firmach, prywatnych domach, mieszkaniach oraz samochodach.

Nielegalne podsłuchy instalowane są często w miejscach zupełnie nieoczekiwanych. Podsłuchiwane osoby w wielu przypadkach nie podejrzewają, że nieświadomie stają się źródłami przecieków i wycieków istotnych informacji. Wykradane tajemnice pochodzą z najróżniejszego szczebla firm i instytucji. Mogą to być dane:

  • dotyczące wynagrodzeń pracowników
  • dane osobowe klientów
  • hasła do firmowych baz danych
  • informacje na temat nowych technologii
  • tajemnice wagi państwowej

Nielegalny podsłuch jest rzeczą niezwykle groźną dla każdej podsłuchiwanej osoby i instytucji. Zainstalowane oprogramowania, pluskwy, kamery szpiegowskie i dyktafony mogą dostarczyć informacji wywołujących skandal, zagrozić powodzeniu skomplikowanych planów biznesowych, doprowadzić do bankructwa, a nawet zniweczyć działania dyplomatyczne i polityczne. Dlatego bardzo istotne jest, aby o pomoc zwracać się zawsze do najbardziej doświadczonych specjalistów – detektywów. Im szybciej przeprowadzi się wykrywanie podsłuchu, wykrywanie kamer, tym prędzej możemy zapobiec niekorzystnym planom osób szpiegujących.

Agencja Detektywistyczna INVIGLA specjalizuje się w wykrywaniu podsłuchów oraz ukrytych kamer. Nasze usługi detektywistyczne są połączeniem ogromnego doświadczenia operacyjnego, rozległej detektywistycznej wiedzy i najwyższej klasy sprzętu szpiegowskiego, bez którego wykrywanie podsłuchów nie jest możliwe.

Nasi prywatni detektywi doskonale wiedzą jak, gdzie i czym przeprowadzić wykrywanie urządzeń podsłuchowych. Udzielamy rad i wskazówek:

  • jak podnieść bezpieczeństwo przekazywania informacji
  • w jaki sposób zminimalizować ryzyko bycia podsłuchiwanym
  • jak zabezpieczać się przed nielegalnymi podsłuchami

Specjalizujemy się w wykrywaniu urządzeń podsłuchowych, podglądowych i lokalizatorów GPS. Wiemy, jak wykryć podsłuch w biurze, w telefonie, w samochodzie lub w domu. Nasze biuro detektywistycznie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie działania przeprowadzić, aby wykryć ukrytą kamerę szpiegowską w najbliższym otoczeniu.

Dzięki imponującemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie przeprowadzić wykrywanie podsłuchu, zlokalizować wszelkie urządzenia podsłuchowe i zdemontować je m.in. w budynkach, pokojach konferencyjnych, pokojach kadry kierowniczej oraz samochodach. Z powodzeniem wykrywamy podsłuchy i eliminujemy zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe techniczne urządzenia podglądowe oraz podsłuchowe. Prowadzimy kompleksowe usługi antypodsłuchowe podczas transakcji handlowych, spotkań biznesowych i konferencji.

Wykrywanie podsłuchów to usługa detektywistyczna którą oferujemy w formie jednorazowych, doraźnych zleceń jak i długoterminowych, stałych umów. Do grona naszych Klientów należą osoby fizyczne, firmy, organizacje i instytucje. Współpracujemy z przedsiębiorstwami różnego rozmiaru, od małych, przez średnie, do dużych. Klienci obdarzają naszą agencję detektywistyczną dużym zaufaniem i najczęściej decydują się na stałą współpracę.